مصوبات نخستین نشست جهادی رفع موانع تولید در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار ابلاغ شد.

استانداری سمنان:

مصوبات نخستین نشست جهادی رفع موانع تولید در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه گرمسار دومین جلسه نشست رفع موانع تولید در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار با هدف ارائه گزارش و بررسی عملکرد مسئولین درخصوص اجرای مصوبات نخستین نشست در اواخر شهریورماه سال جاری با مدیریت نماینده محترم مردم شریف گرمسار، آرادان و ایوانکی و معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان و با حضور جمعی از اصحاب رسانه در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار برگزار خواهد شد.

مصوبات نخستین نشست جهادی رفع موانع تولید در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار که در تاریخ سیزدهم شهریورماه برگزار شده بود از سوی استانداری سمنان به مسئولین مربوطه ابلاغ شده است.

از جمله مصوبات این نشست می‌توان به اقدام عاجل اداره ثبت اسناد و املاک استان سمنان نسبت به تفکیک اراضی بر اساس نقشه تفکیکی مورد درخواست منطقه ویژه، تکلیف منابع طبیعی و آبخیزداری استان نسبت به تخصیص زمین جایگزین به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به میزان حرایم تداخلی با اراضی منطقه ویژه، ۲۴ ساعته شدن گمرک منطقه، تکلیف منابع طبیعی استان نسبت به صدور سند با کاربری فضای سبز در شمال اراضی منطقه ویژه برای سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و... اشاره کرد.


ثبت نظر